Pomáháme od roku 2009!

Pomoc kolem města Mafinga v oblasti Mufindi realizujeme od roku 2009 ve spolupráci s misijní stanicí Kibidula Farm, která pracuje na místě přes půl století. Naše jednotlivé programy vycházejí tudíž z dlouhodobé zkušenosti a potřeb místních obyvatel. Projekt organizuje ASI-CS z.s. Většina programů je zaměřena na sirotky a vdovy. Snažíme se aby právě tato nejslabší skupina lidí dostala šanci na aspoň částečně důstojný život, soběstačnost, přístup k základní zdravotní péči, vzdělání.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI SPOLUPRACOVNÍCI

 • “Cítím velké požehnaní z programů, které sem přišli dělat lidé z České republiky a také Slovenska. Během času jsem je mohl poznat a musím přiznat, že společná práce s nimi v programech sociální pomoci lidem z vesnic přinesla nový svěží vítr do naší činnosti zde. Zdejší lidé si je a jejich práci velmi oblíbili.”

  SYLVESTER TEMBOH
  Tajemník Kibidula Farm a ředitel školy Kibidula
 • “Již řadu let spolupracujeme s týmem lidí, kteří přichází sem z České a Slovenské republiky. I náš tým v Kibidule pochází z mnoha zemí, což nám umožňuje se vzájemně obohacovat a čerpat z našeho kulturního zázemí. Jste pro nás inspirací pro každodenní i všední činnost zde. Děkujeme”

  JASON FOURNIER
  Ředitel Kibidula Farm
 • “Rád bych poděkoval všem, kteří přijíždějí z České republiky, za práci, kterou zde v našem okrsku děláte. Buďte vítáni znovu a znovu. Je nám ctí s vámi spolupracovat ve prospěch našich spoluobčanů na díle, které jak věřím pochází od Boha. Všichni se těšíme na další shledání v příštím roce. Bůh vám  žehnej”

  FREDY MASONDA.
  Pastor CASD v okrsku Nyororo

GFA PODPORUJÍ NAŠI PARTNEŘI

Shoptet s.r.o.

WWW.SHOPTET.CZ

Společnost nám pomáhá s možností elektronické objednávky pomoci a komfortní platební bránou pro dárce. 

Mr. Steinert s.r.o.

WWW.MRSTEINERT.COM

Firma dodává veškerá grafická řešení a spolupracuje na PR projektu.

SDÍLEJTE NAŠI STRÁNKU