PROMO VIDEO GFA

Online propagační video projektu a YouTube kanál projektu. Zde můžete získat více informací a udělat si představu o naší činnosti. Průběžně doplňujeme novými videí z jednotlivých programů a zaznamenáváme názory účastníků, spolupracovníků i klientů naší pomoci.

CO O PROJEKTU A PROGRAMECH ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI 

 • “Doma budu více vděčná za vše co mám a budu myslet na lidi zde a na většinu světa, který nemá nic a nikdy mít nebude i kdybych já vše rozdala. Není v silách jednotlivců jim to dát. Přesto se chci o to snažit a má smysl pomáhat, protože ikdyž pomůžete jednomu člověku, zůstane ve vás uvnitř pocit, který nic nepřekoná.”

  RADKA CHROBOKOVÁ
  Praha
 • “Nejsilnějším zážitkem pro mne byla návštěvě jednoho páru seniorů. Silné bylo vidět v jakých podmínkách žijí. Nejhorší co jsem kdy v životě viděla a to se sociální práci věnuji celý život. Byla jsem moc ráda, že jsme jim mohli konkrétně pomoci a vidět jaký to má pro ně obrovský dopad. Nyní si  uvědomuji důležitost všedních věcí.”

  EVA MALÁ
  Praha
 • “Místní lidé a moji spolupracovníci mne nakazili úsměvem. Cítím se se členy našeho stavebního týmu jako v rodinném kruhu, jako bychom se znali již mnoho let. Všichni jsou zde velmi ochotní a pohotoví k pomoci, ikdyž život zde je velmi težký a žádný evropan by nebyl ochoten takto žít. Ta zkušenost je pro mne velmi inspirující”

  DANIEL KAPUSTA
  Bánská Bystrica

NAVŠTIVTE NÁŠ BLOG A ČTĚTE PŘÍBĚHY.

SDÍLEJTE NAŠI STRÁNKU!